Miłośnicy sportów zimowych mogą wygodnie i ekologicznie dojechać skibusem Val Senales do samych tras narciarskich.

Rozkład jazdy skibusa dla turystów:
> Download PDF

Rozkład jazdy skibusa dla mieszkańców na trasie Lana – Merano/Meran – Naturno/Naturns – Maso Corto/Kurzras

W każdą sobotę i niedzielę od Bożego Narodzenia 2015 do Wielkiejnocy 2016

Ferie bożonarodzeniowe: codziennie od 24.12.2015 do 06.01.2016
Ostatni tydzień karnawału:
codziennie od 06.02.2016 do 14.02.2016
Ferie wielkanocne:
codziennie od 24.03.2016 do 29.03.2016

Lana > Merano > Lagundo > Plaus > Naturno > Maso Corto

Lana di SottoPrzystanek Lido 08.00  
Lana di MezzoPrzystanek Piazza Tribus/Tribusplatz08.05  
Lana di SopraDworzec autobusowy Theiss08.05  
CermesPrzystanek autobusowy08.10  
MarlengoBar Anny08.15  
MeranoPiazza Terme/Thermenplatz08.2510.50 
MeranoPiazza Prader/Prader Platz08.30 11.00
Lagundo  Przystanek autobusowy08.35 11.05 
RablàPrzystanek autobusowy08.45 11.15 
PlausPrzystanek autobusowy08.50 11.20 
NaturnoPrzystanek przy ratuszu 09.00 11.30 
Kompatsch Przystanek autobusowy09.03 11.33 
Schnalserhof  Przystanek autobusowy09.05 11.35 

Kurs powrotny z Maso Corto do Naturno – Merano – Lana o 16:00.